.

Кујт 3-слој Црна 201 кујна од не'рѓосувачки челик кујнски сад за садови за садови со кафез и држач за стапчиња за јадење.

Кујт 3-слој Црна 201 кујна од не'рѓосувачки челик кујнски сад за садови за садови со кафез и држач за стапчиња за јадење.

DEN 4404.80

Стока
Достапно е за нарачката

Производ : Ова е може да ја направи вашата кујна да биде чиста, просторот станува поголема решетка за складирање на кујна Материјал : 201 црна анти-каросерија од не'рѓосувачки челик, широко користена во кујнски прибор, за да се спречи 'рѓа, корозија, киселина и алкално оштетување на решетката за садови и да се обезбеди неговата издржливост. Употреби : Може да се постави во чинии, чинии, чаши, стапчиња за јадење, кујнски ножеви, кујнски додатоци, итн. Дизајн : дизајн поставен на wallидови, може ефикасно да го користи просторот на wallидот во кујната, заштеда на десктоп простор. Инсталација : theидот е перфориран, а решетката за садови е стабилен и безбеден за употреба. Производ : Ова е може да ја направи вашата кујна да биде чиста, просторот станува поголема решетка за складирање на кујна. Материјал : 201 црна анти-каросерија од не'рѓосувачки челик, широко користена во кујнски прибор, за да се спречи 'рѓа, корозија, киселина и алкално оштетување на решетката за садови и да се обезбеди неговата издржливост. Употреби : Може да се постави во чинии, чинии, чаши, стапчиња за јадење, кујнски ножеви, кујнски додатоци, итн.

Особините