.

Оулак Роза Розова Кремаста Мат Кармин, Мека Сатенска Завршница Кармини За Жени Со Хидратантна Формула, Богата Боја, Високо Пигментирана Збогатена Со Масло Од Роза,

Оулак Роза Розова Кремаста Мат Кармин, Мека Сатенска Завршница Кармини За Жени Со Хидратантна Формула, Богата Боја, Високо Пигментирана

DEN 143.84

Стока
Достапно е за нарачката

Достапни 13 Убави Нијанси Достапни 13 Убави Нијанси. Достапни 13 Убави Нијанси. Достапни 13 Убави Нијанси. Достапни 13 Убави Нијанси. Достапни 13 Убави Нијанси. ?●Кадифена Деми Мат ● Маглива, мека мат завршница со ултра кремаста текстура На Кармин Оулак за ултра лесна, сатенска завршница. ?Qultra пигментирани Qullac Кадифе Мат Кармин Формула е збогатена со високо пигмент за целосна покриеност во еден чекор, добијте луксузен ефект. ?`+Крем Во Прав Текстура Павлака во прав формула лизга на непречено испорача комбинација на маглив мат и сјаен ефект, исто така совршен за да додадете нијанса на рамна во образот. ?①Специјални состојки кадифениот Кармин Содржи Масло Од Дамаска Од Роза за мирис и смирување на кожата, Рицинусово Масло, Кокосово Масло за навлажнување на усните. ?●Вегански и суровост слободен ● вегански, парабен слободен и не е тестиран на животни.

Особините