.

Работно Капаче За Брод Со рамен Простор Со Копчиња И Лента За Пот Прилагодливи Капачиња За Врзување За Жени Мажи

Работно Капаче За Брод Со рамен Простор Со Копчиња И Лента За Пот Прилагодливи Капачиња За Врзување За Жени Мажи

DEN 223.84

Стока
Достапно е за нарачката

Ткаенина што дише : навлаките за коса се изработени од врвна ткаенина пропустлива за воздух,нема да бидат жешки затнати при носење,што дише, силна еластичност, погодна за кожата, удобна за целодневно носење Нема смалување или избледување. Зачувајте Ги Ушите : копчето е да го врзете јажето, да ја ублажите болката и товарот на увото.Применливо за различни занимања. Полуотворен Дизајн И Прилагодлив : овие капи за врзување се усвојуваат со дизајн на еластична лента, што го олеснуваат носењето и оделото на секоја глава shape.no колку и да е долга и густа вашата коса, оваа капа може целосно да ја покрие, прилагодлива и може да ви даде удобно искуство при носење, нема да остави никакви траги на челото.Една големина одговара на сите жени мажи. Брза Сува Лента За Пот : капачињата за чистење со мека лента за пот може брзо да се исушат и да останат свежи додека работите hard.It може брзо да го апсорбира целото потење и повеќе да не ви паѓа пот на очите кога ја носите капачето. Капачето може да го одржува челото чисто и суво по долго време работење. Лесна Нега : капачиња За Еднократно користење,рачно перење или машинско перење во ладна вода.По долгиот ден грижа за другите луѓе, не треба да бидете под стрес за посебна грижа за вашата капа за нега!. Информации за производот : Боја : Разнобојна ЕДНА ГОЛЕМИНА : дијаметар На Круната 18см/7ин, ремените може да се прилагодат по желба. Стандардни големини за двата пола за возрасни и тинејџери.

Особините