.

АКАНИ - за [Скриен / Ксенонски Модел] 2005-2006 Инфинити Г35 Г35Х Седан Фарови Фарови Монтажа Замена Сет Лево+Десно

АКАНИ - за [Скриен / Ксенонски Модел] 2005-2006 Инфинити Г35 Г35Х Седан Фарови Фарови Монтажа Замена Сет Лево+Десно

DEN 576.00

Стока
Достапно е за нарачката

100% Сосема Нов; Вклучени Се Само Објективот И Куќиштето; Возачот Со Леќи Со ТОЧКИ Обезбедува Целосно осветлување и Максимална Безбедност Инструкции за инсталација Не Се Вклучени; Се Препорачува Професионална Инсталација; Цена Повеќе од 180 долари ќе биде Потребен Потпис за испорака. 30 Дена Политика За Враќање со 60 Дена Гаранција. ДИЗАЈНИРАНА ЗАМЕНА ЗА 2005-2006 Infiniti G35 Седан[4-Врата Седан]ОЕМ Еквивалентен Дел Број : 26060 AC70 A, 26010 AC70 A, IN2502122, IN2503122, 26060 AC725, 26010ac725atentence : [Компатибилен На Модели w/ Фабрика Скриени Фарови Само][Не Е Компатибилен На Модели w/ ФАБРИЧКИ ХАЛОГЕНИ ФАРОВИ]состојба : нова Боја : Титаниум Клирхром Домување Чиста леќа ПАКЕТ ВКЛУЧУВААТ : ВОЗАЧ И ПАТНИК СТРАНА (ДОМУВАЊЕ И ОБЈЕКТИВ)КАРАКТЕРИСТИКА НА ПРОИЗВОДОТ УЛИЧЕН ПРАВЕН РЕФЛЕКТОР : ВИСОКО РЕФЛЕКТИРАЧКИТЕ КИЛИБАРНИ РЕФЛЕКТОРИ НУДАТ УСОГЛАСЕНОСТ СО СТАНДАРДИТЕ ЗА ТОЧКИ И САЕ : нашите поликарбонатни леќи нудат супериорна Ув Заштита И висока отпорност На Удар.

Особините