.

Coopay 14pcs Нови Топли Капчиња Куки За Почетник Капчиња Кука Во Собата &засилувач; 55 ПАРЧИЊА Капчиња Кука Во Собата, Капчиња Комплет Почетници Капчиња Кука Комплет Со Сл

Coopay 14pcs Нови Топли Капчиња Куки За Почетник Капчиња Кука Во Собата &засилувач; 55 ПАРЧИЊА Капчиња Кука Во Собата, Капчиња Комплет

DEN 2.67

Стока
Достапно е за нарачката

`+ [Убава Кука За Капчиња Поставена За Љубител На Капчиња] Новите Топли Куки за Капчиња е надградена верзија На Топлите Куки За Капчиња, додавајќи 6,5 мм, 7,0 мм, 8,0 мм, 9,0 мм, 10,0 мм кука за капчиња со цветна шема капчиња и прекрасна кутија за складирање за да биде организирана Комплетот за капчиња вклучува 14 парчиња со различна големина : 2,0 мм, 2,5 мм, 3,0 мм, 3,5 мм, 4,0 мм, 4,5 мм, 5,0 мм, 5,5 мм, 6,0 мм, 6,5 мм, 7,0 мм, 8,0 мм 9,0 мм, 10,0 мм. можете да капчиња поголемиот дел од проектот колку што сакате. Qvr [ergономски Куки За Капчиња За Артритични Раце] нашата рачка за капчиња е изработена од издржлив и мек материјал, добро изработен и цврст, за да избегнете контакт помеѓу дланката и ладната игла за капчиња за време на процесот на хеклање, додека ви дава добар стисок. Совршен За Артритис Раце. Дозволете повеќе да уживате во проектите за хеклање со топлиот setономски комплет за куки за капчиња. Qur [подолга и мазна Метална Кука За Капчиња Со Убави Рачки] нашата игла за капчиња има мазна кука што нема да се фати на предивото или ќе го подели предивото. Подолго од другите конкуренти за да се даде дополнителен простор кога моделот на капчиња треба повеќе јамки. Правејќи го процесот на хеклање поефикасен и поудобен. `+ [Комплетен Комплет За Капчиња За Почетници] комплетот За капчиња Купај содржи висококвалитетни куки за капчиња и многу алатки за капчиња за почетници. Комплетот за куки за капчиња вклучува 9 ergономски куки за капчиња (2,0 мм-6,0 мм) и 12 куки за капчиња од чипка (0,6 мм-1,9 мм), внатре има многу додатоци како што се 10 маркери за бод, 6 пластични игли за шиење, 3 игли за кабел, 4 Игли во Форма На буквата У, 1 бобина, 1 мерна лента, 3 држачи за бод, 1 ножица, 2 производители на пом, 1 игла мерач, 1 капчиња упатство книга, 1 капчиња кука случај. Quopay компактните куки за капчиња Со футрола имаат добра организација внатре, што е најдобриот избор за секој љубител на капчиња да го спроведе. Еластичната лента и внатрешните џебови во случај да можат да држат куки за капчиња за хеклање предиво и додатоци во добар ред и да спречат се да изгуби. Деликатната кутија за капчиња со розова шема е погодна за креирање на капчиња надвор во секое време, а можете да ја ставите во ранецот, чантата и куферот итн. Купај Setономска Кука За Капчиња Поставете Топли Куки За Капчиња Удобен Стисок ЗА Артритични Раце, 9 ПАРЧИЊА Подолги Игли За Капчиња Од Алуминиумско Вратило За Капчиња Ако вашите пријатели или семејство сакаат да капчиња, а исто така и уникатни, интересни фенси подароци.

Особините