.

ФИНКОС Висок Квалитет Mcmnn2525m12-100 Метал Струг Сечење Алатки Цпу Вртење Алатка 25mm*25mm*150mm Надворешни Вртење Алатка

ФИНКОС Висок Квалитет Mcmnn2525m12-100 Метал Струг Сечење Алатки Цпу Вртење Алатка 25mm*25mm*150mm Надворешни Вртење Алатка

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

Цврстина : 42-45 Број на модел : MCMNN2525 M12-100. Употреба : Надворешна Алатка За Вртење. Материјал : хсс. Здраво драги пријатели, ви благодарам многу за да ја посетите нашата продавница! Овој производ е 2 видови на модели за вашиот избор при купување На R/L, ве молиме оставете ми порака откако Ќе ви треба R Или L, ако нема порака, ние ви испраќаме стандардно R! благодарам! Забелешка : оваа алатка во процесот на продажба не вклучува карбидни влошки, сликата е да ви покаже 1. Совршен ефект на обработка. Совршена завршна површина. Висока цврстина на истегнување и завршна обработка против абразија. Спецификацијата и точноста се целосно усогласени со ИСО стандардот. примени Во вртење и соочување со работа. Повеќе Други Алатки За Струг се произведуваат во нашата фабрика, како Што Се Досаден држач за алат, држач за алат За жлебување,држач за алат за навој.

Особините