.

SKXMOD 22mm Спорт Најлон Часовник Ремен Бенд Брзо Ослободување За Garmin Феникс 6X 6 Pro 5X 5 плус 935 Пристап S60 Quatix5 Нараквица Нараквица

SKXMOD 22mm Спорт Најлон Часовник Ремен Бенд Брзо Ослободување За Garmin Феникс 6X 6 Pro 5X 5 плус 935 Пристап S60 Quatix5 Нараквица

DEN 458.08

Стока
Достапно е за нарачката

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина одговара на сите. * Специјално дизајниран конектор,лента За зглоб Со Брзо ослободување, Мекоста е умерена, носете многу удобно. *Мекоста е умерена, носете многу удобно,обликување Со Компресија, цврст и издржлив,Ремен за Носење/ремен за зглоб,погоден за оригинален паметен часовник. *Лесен за вметнување и отстранување,многу погоден за вашиот часовник. *Исклучителна изработка и стилски дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството.

Особините