.

Гармин Бенд За Брзо Ослободување, 20мм, бела италијанска Кожа СО 18К Розово Злато ПВД Хардвер

Гармин Бенд За Брзо Ослободување, 20мм, бела италијанска Кожа СО 18К Розово Злато ПВД Хардвер

DEN 1119.84

Стока
Достапно е за нарачката

Тип На Производ : Види Бенд Димензии На Пакетот : 3,3 См L X7, 0 См W X17, 7 См H. Земја На Потекло : Тајван. Количина На Пакетот : 1. Гармин додаток бенд кој е компатибилен со : Пристап С40, Претходник 245, Претходник 245 Музика, Претходник 645, Претходник 645 Музика, вивоактивни 3, вивоактивни 3 Музика, и vivomove ЧОВЕЧКИ РЕСУРСИ.

Особините