.

Duotipa Lcd Дигитализатор Екран На Допир Дисплеј Компатибилен Со Moto G Брз XT2045 - 3 6.4 Замена ЛЦД Дисплеј Со Алатки

Duotipa Lcd Дигитализатор Екран На Допир Дисплеј Компатибилен Со Moto G Брз XT2045 - 3 6.4 Замена ЛЦД Дисплеј Со Алатки

DEN 1110.40

Стока
Достапно е за нарачката

●Компатибилен со q : САМО За Moto G Брз XT2045-3 €Тестирани q : сите екрани поминаа низ серија строги тестови пред испорака надвор и се добро спакувани. ●Инсталирај● : нема упатство за употреба вклучуваат.можете да видите некои инсталирајте видео во You Tube. Ве молиме Тестирајте го екранот пред инсталацијата.Професионален техничар е потребен за инсталација. Ние нема да бидеме одговорни за каква било штета поради неправилно работење. ●Функција€ : Поправка/Замена На стариот, скршен, испукан, оштетен неисправен лцд и екран на допир. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ви обезбедиме нови производи за замена или ќе ви обезбедиме задоволително решение.

Особините