.

Клиника Супер Избалансирана Шминка Нормална На Мрсна Кожа За Жени, Неутрална, 1 Унца

Клиника Супер Избалансирана Шминка Нормална На Мрсна Кожа За Жени, Неутрална, 1 Унца

DEN 0.33

Стока
Достапно е за нарачката

Тоа е паметна течна основа без масло, има свиленкаста текстура која беспрекорно се вклопува со кожата Обезбедува влага додека апсорбира вишок масло. Обезбедува умерена, прилагодлива покриеност. Оваа супер избалансирана шминка обезбедува влага и апсорбира масло кога и каде што е потребно со прилагодлива покриеност што е свиленкаста при нанесувањето. Формулата без масло обезбедува природна завршница на кожата.

Особините