.

Хотоп 30 Парчиња Притисни Игла Ѕид Кука Палец Куки Железо Легура Ноктите Куки за 20 фунти Домашна Канцеларија Училиште Партија Одмор Снабдување

Хотоп 30 Парчиња Притисни Игла Ѕид Кука Палец Куки Железо Легура Ноктите Куки за 20 фунти Домашна Канцеларија Училиште Партија Одмор Снабдување

DEN 1529.60

Стока
Достапно е за нарачката

2 Во 1 : палецот и куката за чаши се комбинираат во 1 објект; овој објект има 2 намени, кои можат да бидат обесени или заковани, погодни за вашиот живот, домашно складирање, канцелариско складирање Лесен за употреба : лепилото за палецот може лесно да се вметне во табла од плута, гипс картон, дрвена табла, позадина и така натаму; Откако ќе се вметне штипката на соодветното место, можете да ја користите куката за да закачите некои ситници, како што се клучеви, паричници и така натаму, што е погодно. Невидлив ефект : само мала дупка ќе остане откако ќе се нанесе куката за ѕид со игла, што не влијае на изгледот на предметите за домаќинството; а исто така е мала кога се нанесува, речиси невидлива. Соодветна големина : куката за палецот на огласната табла е долга 1,25 инчи и широка 0,5 инчи; должината на куката е 0,5 инчи, што е соодветно и соодветно, погодно за вашиот живот и работа. Квалитетен материјал : ѕидната кука на палецот е со добар квалитет и е изработена од метал, кој е тврд, сигурен, не е лесен за кршење или кинење; а дизајнот на конструкцијата е разумен, што е погодно за подобро мерење. 2 Во 1 : палецот и куката за чаши се комбинираат во 1 објект; овој објект има 2 намени, кои можат да бидат обесени или заковани, погодни за вашиот живот, домашно складирање, канцелариско складирање. Лесен за употреба : лепилото за палецот може лесно да се вметне во табла од плута, гипс картон, дрвена табла, позадина и така натаму; Откако ќе се вметне штипката на соодветното место, можете да ја користите куката за да закачите некои ситници, како што се клучеви, паричници и така натаму, што е погодно. Невидлив ефект : само мала дупка ќе остане откако ќе се нанесе куката за ѕид со игла, што не влијае на изгледот на предметите за домаќинството; а исто така е мала кога се нанесува, речиси невидлива. Соодветна големина : куката за палецот на огласната табла е долга 1,25 инчи и широка 0,5 инчи; должината на куката е 0,5 инчи, што е соодветно и соодветно, погодно за вашиот живот и работа.

Особините