.

Возинбер Хајленд Шкотска Крава Бејзбол Капа Машка Женска Прилагодлива Каскета Унисекс Прилагодлива Бејзбол Капа Каубојски Капи

Возинбер Хајленд Шкотска Крава Бејзбол Капа Машка Женска Прилагодлива Каскета Унисекс Прилагодлива Бејзбол Капа Каубојски Капи

DEN 2.33

Стока
Достапно е за нарачката

100% Полиестер Затворање на кука и Јамка. Машинско Перење. Оваа Капа Направена Од 100% Памук.Издржлив И Модерен.Заштитете Ја Кожата Од Штетните Ув Зраци И Држете Ја Косата Подалеку Од Лицето И Очите Со Носење. Подебела Ткаенина, Поцврсто Чувство, Засилен Врв На Капачето, Облога Од Оксфорд, Природна Удобност И Дишење, Лесна И Сува, Додадена Лента За Пот Внатре, Може Да Ја Апсорбира Потта И Да Ја Исфрли Влагата, Добро Да Се Вклопи Во Обемот На Главата, Прилагодлив Велкро Дизајн На Задната Страна, Слободно Прилагодлива Големина На Обемот На Капачето, Силна Практичност, Може Да Се Користи Во Сите Сезони, Дизајн На Дупки За Вентилација, Не Топол, Лесен И Не Е Лесен За Деформација И Лесен За Носење, Класичен Заоблени Обод Бејзбол Капа, Тешки И Јасни, Не Пребирливи Лице, Кул И. Тоа Е Одличен Избор За Секојдневна Употреба, Излегување, Спорт, Активности На Отворено, Патувања Итн. Особено За Бејзбол, Кошарка, Тенис, Софтбол И Други Активности На Отворено. Унисекс Дизајн, Погоден За Мажи И Жени Од Сите Возрасти. Издржлив, Стилски, Сенка, Совршен За Сите Видови Активности Во Затворени Простории И На Отворено Во Лето, Пролет, Aut И Зима. Оваа Капа Е Совршена За Вашата Секојдневна Облека И Е Совршена За Внатрешни И Надворешни Активности Како Сончање На Плажа Или Езеро, Пловење Со Брод, Кампување, Велосипедизам, Кошарка, Работа, Забави И Многу Повеќе. Може Да Се Користи Како Секојдневна Облека За Глава Кога Шетате На Ветер Или На Сонце. Прави Одличен Подарок За Некој Близок Или Пријател. Купете Ја Оваа Ставка За Маж, Жена, Ќерка, Сопруга, Баба Или Кој Било Републиканец, Конзервативец Или Слободар. Се Препорачува Поретко Миење Со Рака, А Не Притискање На Триење Или Машинско Перење. Вашето Задоволство Е Нашата Потрага. Кога Ќе Наидете На Какви Било Проблеми, Можете Да Не Контактирате И Ние Ќе Се Потрудиме Да Ви Служиме !. Добредојдовте Во Нашата Продавница! Ако Сакате Да Носите Кул И Модерна Капа Во Секојдневниот Живот, Тогаш Ја Имаме За Вас. Носењето Може Да Ве Направи Поубави. Оваа Капа Е Изработена Од 100% Полиестер, Подебела Ткаенина, Тврдо Чувство, Армиран Врв, Облога Од Оксфорд, Природна И Удобна Дише, Лесна И Сува, Лента За Пот Внатре, Апсорбира Пот И Влага, Погодна За Обем На Главата, Прилагодлив Дизајн На Велкро На Задната Страна, Можете Слободно Да Ја Прилагодите Големината На Обемот На Капачето, Практично, Може Да Се Користи Во Текот На Целата Година, Дизајн На Дупки За Дишење, Не Топол, Лесен И Не Е Лесен За Деформација, Лесен За Носење, Класична Бејзбол Капа Со Закривен Раб, Цврста И Остра, Не Пребирлива, Кул И Модерна.

Особините