.

ВГУСТ Дама Усна Лагер Кармин 24 Часовен Кармин Долг Водоотпорен Слив Кадифе Сјај За Усни Девојка И Дама Обоена Усна Шминка Подарок Сјај За Усни За Тинејџерки

ВГУСТ Дама Усна Лагер Кармин 24 Часовен Кармин Долг Водоотпорен Слив Кадифе Сјај За Усни Девојка И Дама Обоена Усна Шминка Подарок

DEN 79.04

Стока
Достапно е за нарачката

Погоден За Цела Сезона Шминка И Во Сите Прилики, Особено Додека Сте Во Канцеларија, Состаноци, Шопинг, Забави Ве молиме Имајте Предвид Дека Производот Може да биде оштетен За време На Пратката, Ако Добиете Скршена Стока или Не сте Задоволни со Нашиот Производ, Ве Молиме Да Се Чувствувате Да Не Контактирате и Ние Нема Да Штедиме Напори да Ви Понудиме Најдобро Решение. Исклучителни Подароци : Овој Кармин Со Симпатичен Изглед И Пакување Е Најдобриот Избор Како Убав Подарок За Вас И Вашите Пријатели. Долготрајни И Лесни За : -, Вегански И Не Тестирани На Животни. Долго носење и Бакнеж,лесно За Отстранување На Маслото. Префект Кармин За Девојче, Жени-Ова Е Свиленкаста, Извонредна И Елегантна, Погодна За Сите Сезони Шминка.Ова Е Многу Уникатна, Многу Убава Шминка За Усни , Лесна За Носење И Чистење. Лејди Усна Лагер Кармин 24 Часовен Кармин Долг Водоотпорен Слив Кадифе Сјај За Усни Девојка И Дама Обоена Усна Шминка Подарок Сјај За Усни За Тинејџерки Кармин 24 Часовен Кармин Долг Водоотпорен Слив Кадифе Сјај За Усни Девојка И Подарок За Шминка За Усни Во Боја На Дама Материјал : залепете Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата Може Да Има Мала Разлика Во Бојата.

Особините