.

Кутија за Ручек отпорна на истекување, Изолирана Бенто Кутија За Мажи Жени Возрасни, Кофа За Ручек За Повеќекратна Употреба Со Ремен За Рамо Жирафа Слон

Кутија за Ручек отпорна на истекување, Изолирана Бенто Кутија За Мажи Жени Возрасни, Кофа За Ручек За Повеќекратна Употреба Со Ремен За Рамо

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

1 4х6, 3х6ин/24х16х15, 5см; Материјал : 300д оксфордска ткаенина, бисерен памук, еколошка алуминиумска фолија; должина На Ременот : 24ин/61см; нето тежина : 144гр. Торбата за ручек лесно се вклопува во вашата двослојна бенто кутија од нерѓосувачки челик со вашата екстра голема кригла за кафе, шише со вода и многу закуски за денот со простор за поштеда. Правоаголна торба за оброци идеална за детски спортски игри, училиште, работа, излети, патувања, теретана, патувања, ручек во канцеларија, плажа и многу повеќе. Оваа издржлива, практична и лесна за употреба премиум кутија за ручек лесно може да прими ручек за повеќе од 1 лице, лесен за носење на рамо или рака. Пакетите за оброци се еколошки метод што може повторно да се користи за да се намали потрошувачката на хартија и пластика за садови за еднократна употреба. Здраво, Добредојдовте во продавницата ДЕЈЈА, сакате да уживате во добар ден на отворено? Земете го вашиот ручек и одете таму каде што сакате!Со оваа стилска и лесна торба за ручек, вашата храна ќе се чува свежа со целосно изолирано и издржливо затворање на патент.Пакувањето сопствен ручек на училиште, работа или патување е одличен начин да заштедите пари и да го намалите загадувањето на животната средина!Внимателно спакуваните домашни ручеци не само што можат да бидат здрав и еколошки избор, туку можат да ги намалат и трошоците за јадење за вас!Y! Што чекаш? Здравиот начин на живот што сакате да го постигнете започнува на работа, а носењето кутии за ручек е најдобрата и најлесната опција.

Особините