.

Сангин 24 мл Изолирана Гимнастика Со Текстура Со Текстура Со Капак и Слама - Бпа-Бесплатна И Отпорна На Истекување Прилагодлива Шолја За Ладно Кафе

Сангин 24 мл Изолирана Гимнастика Со Текстура Со Текстура Со Капак и Слама - Бпа-Бесплатна И Отпорна На Истекување Прилагодлива Шолја

DEN 255.84

Стока
Достапно е за нарачката

●Облога Со Текстура Со Навртки ● шишето со вода 24oz е крајната комбинација на издржливост и стил Материјалот без БПА ветува долг животен век, додека мат финишот и облогата со текстура му даваат меко и удобно чувство. Никогаш повеќе не грижете се дали ќе го изгубите стисокот на чашата!. ●Прелевање Со Бои€нашата 24oz тамблер обезбедува и стил и функционалност. Истурете до 24 унци од вашиот омилен пијалок и направете го тоа со стил со нашиот шик избор на бои. Од црна, нане, виолетова, розова, до сива-тешко е да се избере само една. Но, без грижи, ќе ги задржиме боите што доаѓаат врз основа на популарната побарувачка. Време е за голтка во стил!. €DIY За Забава Ние разбираме дека прилагодувањето е клучно за да му дадете личен допир на вашиот гимнастичар, така што оставивме доволно простор за да се забавувате. Нема да плескаме со непријатни логоа или имиња на брендови, така што ќе можете да го канализирате вашиот внатрешен уметник и да го украсите според вашиот стил. Без разлика дали сакате да ја импресионирате вашата девојка или да создадете нешто посебно за вашето семејство, вашата креативност е граница!. Пијте, Во Движење, Нашата премиум пластична тамбла е со двојни ѕидови и изолирана за да ги одржува вашите пијалоци ладни или топли со часови, совршени за оние што се во движење. Со елегантен дизајн кој додава софистицираност на вашиот стил, нашата чаша за пијалоци е совршено прилагодена за држачот за чаши за автомобил. Хидратацијата никогаш не изгледаше толку добро!. ●Подигнете Го Вашето Патување. Нашата чаша за пијалоци е висока на 9 инчи и има среден дијаметар од 3,3 инчи, што го прави совршено прилагоден за држачот за чаши за вашиот автомобил. Елегантниот дизајн додава софистицираност во вашата дневна рутина, што го прави вашето патување многу попријатно. Останете хидрирани, останете стилски!. Храна Одделение Безбедно Материјали. Изработен од висококвалитетен и многу издржлив материјал, со фиксен капак на завртката и слама за повеќекратна употреба.

Особините