.

Шарлот Тилбери Холивуд Беспрекорна Филтер Лице Фондацијата Буквар &засилувач; Нагласи - 1 Мл Целосна Големина

Шарлот Тилбери Холивуд Беспрекорна Филтер Лице Фондацијата Буквар &засилувач; Нагласи - 1 Мл Целосна Големина

DEN 2.67

Стока
Достапно е за нарачката

Шарлот Тилбери воведува нова, револуционерна категорија во шминката Инспириран од совршената леќа на филтрите за социјални медиуми и зад сцената замаглување и трикови со мек фокус, Холивудскиот Беспрекорен Филтер создава шминка на црвениот тепих, во реалниот живот. Шарлот Тилбери воведува нова, револуционерна категорија во шминката. Инспириран од совршената леќа на филтрите за социјални медиуми и зад сцената замаглување и трикови со мек фокус, Холивудскиот Беспрекорен Филтер создава шминка на црвениот тепих, во реалниот живот.

Особините