.

Работи со Мобилен Ултра Тенок Преклопен Безжичен Bluetooth Тастатура Компатибилен СО LG H830 Со Држач За Телефон - Тастатура Со Целосна Големина на Полнење!

Работи со Мобилен Ултра Тенок Преклопен Безжичен Bluetooth Тастатура Компатибилен СО LG H830 Со Држач За Телефон - Тастатура

DEN 527.84

Стока
Достапно е за нарачката

⌨Целата црна тастатура Компатибилна со ВАШИОТ LG H830 се вклопува и добро се надополнува со речиси секое декорско време тоа е дома, канцеларија, студентска соба, работна станица или на час ⌨ Исклучително тенка и преклоплива тастатура може да биде совршен подарок за секој што често патува или на службено патување. Ви овозможува да управувате со вашите мобилни уреди во движење. Пишувајте брзо, лесно и без грешки! Тоа е исто така добар избор за уредниците. ⌨Нашата Тастатура Bluetooth е целосно безжична, нема повеќе да се грижите дали жиците изгледаат неуредно и ќе ви пречат. ⌨Обична, Едноставна И До Точка со bluetooth 3.0 технологија, тастатурата што може да се преклопи може да работи со 3 главни оперативни системи : i OS / Windows/ Android. ЗАБЕЛЕШКА : [за Десктоп КОМПЈУТЕР лаптоп без функција bluetooth, треба да користите трети лица bluetooth адаптер (не е вклучен) пред употреба]. Големина на преклопување : 5,7 "х 3,3 " х 0,6". ⌨Вградената литиумска батерија на полнење обезбедува 120 дена непречено користење и 85 часа континуирано работно време тој е многу издржлив и има способност да се спротивстави на испакнатините. Цврсти и практични во исто време!. Ultra Тенок Преклопен Безжичен Bluetooth Тастатура Компатибилен со ВАШИОТ LG H830 КАРАКТЕРИСТИКИ : que Нова Безжична Верзија V5 со bluetooth 3.

Особините