.

3 во 1 Четка За Мултифункционална Чаша За Чистење Долга Рачка, Четка За Капак На Чаша За Изолација, Четка За Слама, Четка За Чистење На Пукнатини, Што Се Користи За Чис

3 во 1 Четка За Мултифункционална Чаша За Чистење Долга Рачка, Четка За Капак На Чаша За Изолација, Четка За Слама, Четка За Чистење На Пукнатини,

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

●3 во 1 четка за чистење ● оваа четка за чистење има четири различни глави за чистење, ① главата на четката за сунѓер може да го исчисти ѕидот на чашата, дното на дамките прикачени на чашата ②стифна четка за пукнатини на влакната може да го исчисти капакот на чашата, скриените дамки ОД жлебот ВО ФОРМА НА СИЛИКОНСКА чаша ВО форма НА СИЛИКОНСКА чаша можат да ја исчистат устата на чашата круг од тврдоглави дамки.① Четка за слама со висока густина лесно исчистете ја внатрешноста на дамките од слама. ●Совршен дизајн_ интересен дизајн на форма на морков, облик на убавина лесна новина, секоја четка има посебна големина и форма за различни цели за чистење и тешко достапни агли, доаѓа со висечки дупки, кога не се користи може да се закачи, лесно да се складира, да заштеди простор за вас. ●Висококвалитетен материјал●Изработен од ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ СТОМАЧНИ + ПП + нерѓосувачки челик + силиконски, цврст и издржлив, перат и безбеден, не е лесен за кршење, може да издржи температури до 80 степени. Бпа-бесплатно и нетоксично, што е поздраво за вашето семејство.

Особините