.

Замена на Suyitai За Dell Ширина E5570 E5470 M3510 4G9GN 04G9GN DC02C00B400 HDD Хард Диск Конектор Кабел

Замена на Suyitai За Dell Ширина E5570 E5470 M3510 4G9GN 04G9GN DC02C00B400 HDD Хард Диск Конектор Кабел

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

100% сосема нов и висок квалитет Ве молиме проверете го моделот и сликата пред купувањето. Специјални вештини и техники потребни за правилна инсталација. Ако ви треба поголема количина, ве молиме контактирајте не, можеме да ви обезбедиме поповолни цени. Лесно за вас заменете ја вашата неисправна ,испукана или скршена, продавачот потсетува дека треба да го замените ова во исклучена состојба. Компатибилен Со Dell Ширина E5570 E5470 M3510 4 G9 GN 04 GN Dc02c00b400 Пакет Вклучуваат : 1x HDD Хард Диск Конектор Кабел Ако имате какви било прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со услугата за клиенти во нашата продавница, ви благодариме за вашата соработка!.

Особините