.

Ламел Живописни и Долготрајни Моливи За Усни-Компактен И Удобен Дизајн Во Низа Трендовски Нијанси, 401

Ламел Живописни и Долготрајни Моливи За Усни-Компактен И Удобен Дизајн Во Низа Трендовски Нијанси, 401

DEN 51.04

Стока
Достапно е за нарачката

"Долготрајниот Молив ЗА Усни НА ЛАМЕЛ е совршен избор за оние кои сакаат финиш со природен изглед кој трае цел ден Водоотпорната и отпорна на дамки формула гарантира дека вашата облога за усни останува ставена, дури и во најтешки услови. Прецизниот врв овозможува лесна и прецизна примена, додека мазната, кремаста текстура се лизга без напор. Збогатен со хранливи состојки како витамини и антиоксиданси, оваа облога за усни ги одржува вашите усни здрави, хидрирани и удобни. Достапен е во низа нијанси кои одговараат на секој тон на кожа или изглед на шминка. Значи, без разлика дали барате смела изјава или суптилно подобрување, Долготрајниот Молив ЗА Усни НА ЛАМЕЛ ве покри. Пробајте го денес и искусете ги придобивките за себе.

Особините