.

Стилизирани Вилински Коњчиња Изолирана Торба За Ручек Кутија За Оброци За Работа Училиште Пикник Пловење Плажа Риболов

Стилизирани Вилински Коњчиња Изолирана Торба За Ручек Кутија За Оброци За Работа Училиште Пикник Пловење Плажа Риболов

DEN 1315.20

Стока
Достапно е за нарачката

Висококвалитетни материјали : Издржлива Оксфордска ткаенина и одлична изолација вградената постава од алуминиумска фолија ви помагаат да ја одржувате храната свежа и топла, ладна или топла неколку часа, овозможувајќи ви да уживате во свежа храна во секое време, насекаде Тоа е многу погодно за вашата секојдневна употреба. Оваа пренослива изолациона торба е изработена од издржлив, стилски, лесен, издржлив патент, лесен за чистење, изолиран и удобен. Лесно се преклопува и складира, не зазема простор и може повторно да се користи долго време. Големина на торба за ручек : 12 € 6. Пространата торбичка за ручек лесно може да ги собере вашите кутии за ручек, закуски, пијалоци, сендвичи, овошје, салфетки, паричници, клучеви и други потреби. Оваа унисекс пренослива изолирана торба лесно може да го носи вашиот омилен сад за подготовка на ручек или оброк на работа, канцеларија, патување, кампување со семејството, риболов со пријателите, пловење со брод и пешачење или пакување здрава храна за вашето семејство и уживајте Во среќен викенд пикник. Торбата за ручек е пренослива, симпатична и стилска по изглед и погодна за носење. Тоа е торба за пикник, торба за перење или торба за пазарење погодна за патување. Совршен подарок за жени, мажи, најдобри пријатели, членови на семејството или себе си на родендени, Денот На Вљубените, Божиќ, Нова година, секој празник,.

Особините