.

ZSEDP USB Жичен Сештонасочен Микрофон Глас Пикап Микрофон Звучник За Состанок Деловна Конференција Компјутерски Лаптоп

ZSEDP USB Жичен Сештонасочен Микрофон Глас Пикап Микрофон Звучник За Состанок Деловна Конференција Компјутерски Лаптоп

DEN 0.33

Стока
Достапно е за нарачката

УСБ-компатибилен конференциски микрофон без раце со 360° сенасочен звучен пикап, со радиус до 3 метри Приклучете и играјте, компатибилна со поддршка и жична УСБ-врска за брзо реализирање на тимската комуникација и соработка. Долга издржливост : Вградена батерија од 3000ах, која може да трае до 8 часа разговор.Обезбедете јасно, мазно и стабилно аудио и видео искуство. Звучник со висока верност : звучник со висока верност, совршен звук на рамнотежа, јасен звук без бучава. Тој е компатибилен со разни апликации за инстант видео конференции и може широко да се користи во деловни состаноци, видео игри, далечинско образование, телемедицина итн. упатство за употреба. Чувствителност на микрофонот : -27 DBFSSignal До Сооднос На Бучава : 64.3 d BA-компатибилен : 5.0 Батерија : Вградена 3000mah Батерија Напојување : 5vproduct Големина : 130 X 130 X 35mm/5.38"USB-компатибилен конференциски микрофон без раце со 360° сенасочен звучен пикап, со радиус До 3 метри.Приклучете и играјте, компатибилна со поддршка и жична УСБ-врска за брзо реализирање на тимската комуникација и соработка.

Особините