.

Дисстон Е0210564 4-Инчен Кутија Блу-МОЛ Xtreme Би-Метал Дупка Пили, 102mm

Дисстон Е0210564 4-Инчен Кутија Блу-МОЛ Xtreme Би-Метал Дупка Пили, 102mm

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Големите отвори во потпорната плоча овозможуваат брзо отстранување на исечениот материјал. Широк слот дизајни на странични ѕидови и подлога плоча за зголемување на видливоста при сечење. 1 1/2-Инчен длабочина на намалување и флема земјата заби за подолг живот. Произведено Во Кина.

Особините