.

АЛАЗА 50 Л Склопувачка Корпа За Перење, Сончогледи Скокачки Корпи За Складирање За Плакар Бања

АЛАЗА 50 Л Склопувачка Корпа За Перење, Сончогледи Скокачки Корпи За Складирање За Плакар Бања

DEN 364.80

Стока
Достапно е за нарачката

Големина : 15,7 Х 15,7 Х 18,5 инчи, 50 Л Лесни Материјали : Оваа пречка е изработена од Полиестер,повеќенаменско складирање на скокачки корпи, оваа пречка е супер лесна и Лесна за носење нагоре и надолу по скалите, добра за практична мајка или студентка во студентски дом.(без разлика дали се наоѓа во салата до просторијата за перење или по неколку летови до просторот за перење алишта во комплексот дом/стан). Одлично за заштеда на простор : широко отворање на врвот за лесен пристап во споредба и складирање, практично не заземаат простор кога се чуваат. внатрешна/надворешна торба за носење, Совршена пречка за студентски дом, мал стан,дом, кампери, хотел, патување или каде било просторот е ограничен. Употребата за овие се ограничени само на вашите потреби и имагинација. Дизајн : Имаат различни шема. Можете да шаблонирате код според членовите на семејството, крпите или собите. Чиста : машинско перење, белење, Хемиско чистење и сушење на паѓање не се дозволени. Гаранција за задоволствобезбедуваме на клиентите 60 дена гаранција, во случај да не сте задоволни со производот, слободно контактирајте не и ние ќе ви дадеме замена или целосна наплата.

Особините