.

Адидас Оригинали Машки Најважен Боја Маичка

Адидас Оригинали Машки Најважен Боја Маичка

DEN 234.88

Стока
Достапно е за нарачката

100% памук Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Машка маичка со третман за миење облека за секојдневно секојдневно носење. РЕДОВНО ВКЛОПУВАЊЕ : Не тесно и не лабаво, совршено вклопување помеѓу нив. КЛАСИЧЕН СПОРТСКИ ИЗГЛЕД : ребрестиот екипаж ја задржува својата форма. ПОДОБРА ИНИЦИЈАТИВА за ПАМУК : Нашите производи од памук поддржуваат поодржливо одгледување памук. Модерно преземање на класичен спортски стил. Оваа машка маичка адидас е направена во суптилен принт инспириран од боја на вратоврска со извезена Трифолија на градите. Мекиот памук го одржува удобен и секојдневен.

Особините