.

Јах Повеќенаменска Решетка За Складирање Кујна Во Бања со 4 Куки 2 Во 1 Држач За Железна Крпа Без Нокти Закачалка За Ѕид За Куки За Бања

Јах Повеќенаменска Решетка За Складирање Кујна Во Бања со 4 Куки 2 Во 1 Држач За Железна Крпа Без Нокти Закачалка За Ѕид За

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

Производство на ковано железо, имајќи добро дизајн на вискоза, лесно може да монтира дневни остатоци, убави и практични. Закачете се во бањата и лесно исцедете ги и исцедете ги со топчиња за капење, крпи итн. Ако имате какви било прашања, испратете е-пошта за да прашате, нашата услуга за клиенти ќе одговори во рок од 24 часа, ви посакувам среќен шопинг. Боја : црна, белиспецификации : 22*9.3 cmquanty на куки : 4 Material : ironcabinet ковано железо паста rackkithen бања хартија крпа rack Hook кабинет завршувањето на складирање rackhouskhoold пешкир rack Kitchen ковано железо кука партал закачалка без удирање кука бања ѕид виси кука поради различни поставки за осветлување и екран, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликата.Ве молиме дозволете мали разлики во големината поради рачни мерења.Пакетот вклучува само главен производ.

Особините