.

БО ЖАРДИН 8 Спакувајте Соларни Светла Патека На Отворено Градинарска Патека Водоотпорно Стакло Автоматско Вклучување/Исклучување Светло Топло Бело Безжично Осве?

БО ЖАРДИН 8 Спакувајте Соларни Светла Патека На Отворено Градинарска Патека Водоотпорно Стакло Автоматско Вклучување/Исклучување

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

ГОЛЕМИНА соларна патека светло белата е совршен додаток на вашиот двор ВИСОКА ЕФИКАСНОСТ 100% СОЛАРНА ЕНЕРГИЈА. Белите лед соларни светла остануваат осветлени цела ноќ и наутро. Уживајте во бесплатното осветлување на ова светло стакло со соларна енергија за цела ноќ!. ОТПОРЕН НА СИТЕ ВРЕМЕНСКИ УСЛОВИ И ОСВЕТЛЕТЕ ГО ВАШИОТ ПАТ : стаклената соларна надворешна патека е водоотпорна IP65. Не грижете се за дожд, снег, мраз или лапавица. Нерѓосувачки челик и цврсти стомачни пластични конструкции даваат најдолготраен век на ТРАЕЊЕ ОД СИТЕ LED светла на пазарот. Силната светлина што ја дава оваа нерѓосувачка надворешна сончева светлина обезбедува безбедност на премин кога нема достапен извор на светлина. Без разлика дали вашиот начин на транспорт е со возило или пеш нека осветлувањето на оваа сончева светлина ве води. 8 х Б&Г Убава Градинар Соларна Патека Светлина.

Особините