.

Неродеко Ѓубре Може Десктоп Контејнер За Отпад Цртан Филм Ѓубре Може Мала Корпа За Отпадоци За Канцеларија

Неродеко Ѓубре Може Десктоп Контејнер За Отпад Цртан Филм Ѓубре Може Мала Корпа За Отпадоци За Канцеларија

DEN 720.00

Стока
Достапно е за нарачката

ДЕСКТОП КОРПА за ОТПАДОЦИМини Корпа За Отпадоци Со Корпа За Отпадоци Од Корпа За Отпадоци Десктоп Канта За Ѓубре, дизајнот на изгледот На Животните е живописен и интересен, исто така може да биде прекрасна декорација во различни сцени за да ви донесе подобро расположение КОРПА ЗА ОТПАДОЦИДЕСКТОП ЃУБРЕ МОЖЕ : неговата компактна големина заштедува простор, погоден за канцеларија маса , бања суета контра -, и други места. КОРПА за ОТПАДОЦИ за МАСАМал и компактен, не зафаќа простор, многу погодно кога треба да фрлите ѓубре за време на патувањето. МАЛА КАНТА ЗА ЃУБРЕ со КАПАКоваа убава корпа за отпадоци можете да ја ставите во вашата спална соба, канцеларија, дневна соба, работна соба или каде сакате. ПРЕКРАСНА КОРПА за ОТПАДОЦИнашата корпа за отпадоци усвојува сигурен пластичен материјал, кој е безбеден за употреба подолг период. држач за складирање. Список на пакети 1 х Карактеристики на корпата за отпадоци - можете да ја ставите оваа убава корпа за отпадоци во вашата спална соба, канцеларија, дневна соба, работна соба или каде и да сакате мини корпа за отпадоци. - Корпата за отпадоци има доволно капацитет, може да биде а во нашиот секојдневен живот за складирање канти за кујнски отпад. - Материјал : Пластична канта за ѓубре во спалната соба. - Погоден за складирање на пластични кеси, хартиени крпи, мали ролни, крпи, ракавици, чорапи и така натаму корпа за отпадоци. - Боја : бела пренослива корпа за отпадоци-дизајнот на изгледот На Животните е живописен и интересен, исто така може да биде прекрасна декорација во различни сцени за да ви донесе подобро расположение корпа за отпадоци за спална соба.

Особините