.

Комплет За Адаптер За вакуумско Црево 5 Парчиња/Комплет Адаптер За Правосмукалка Адаптер За Конвертор На Делови Додаток за 32мм до 35мм

Комплет За Адаптер За вакуумско Црево 5 Парчиња/Комплет Адаптер За Правосмукалка Адаптер За Конвертор На Делови Додаток за 32мм

DEN 193.60

Стока
Достапно е за нарачката

Опсег На Примена : Применлив ЗА PYC-998 PYC-959 PYC-968 PYC-6001, Midea C3-L143 C C3-L148 B и други 32-35mm адаптер Премиум Материјали : адаптерот за црево за правосмукалка е Изработен Од висококвалитетен СТОМАЧЕН материјал И Безбеден за употреба. Асистент за правосмукалка : како заменски дел за вашата правосмукалка, му помага на правосмукалката во Чистењето. Практично и Сигурно : гарантира дека вашата машина продолжува да работи со максимални перформанси и ефикасност. Конвертирајте ја главата На Четката : Погодна За конвертирање на главата на четката со внатрешен дијаметар од 35 мм за да ја четкате главата со внатрешен дијаметар од 32 мм. Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : АБС Боја : Црн Внатрешен Дијаметар : Прибл. 35мм / 1,4 инчен (Голем крај) Надворешен Дијаметар : Прибл. 31,5 мм / 1,2 инчи (Мал крај) Должина : Прибл. Тежина од 83мм / 3,3 инчи : Прибл.

Особините

Condition:
100% Brand New
Material:
ABS
Color:
Black
Inner Diameter:
Approx. 35mm / 1.4 inch (Large end)
Outer Diameter:
Approx. 31.5mm / 1.2 inch (Small end)
Length:
Approx. 83mm / 3.3 inch
Weight:
Approx. 105g / 3.7 oz
Package list:
5pcs * Vacuum Cleaner Adapter:
Note:
1. Please allow 1-3 mm error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :