.

Магацин за автограми 585857 Френк Танана Автограм Бејзбол картичка - Бејзбол картичка „Дијамант крал Донус“ - бр.9 1985 Тексас Ренџерс Топ Поинт Пен Пен Пен Пен

Магацин за автограми 585857 Френк Танана Автограм Бејзбол картичка - Бејзбол картичка „Дијамант крал Донус“ - бр.9 1985 Тексас Ренџерс Топ

DEN 355.52

Стока
Достапно е за нарачката

Пее од : Френк Танана Тежина : 1 фунти. Одлична идеја за подароци. Обезбедено задоволство. Тежина : 1 фунти. Пее од : Френк Танана. Тежина : 1 фунти. Одлична идеја за подароци. Обезбедено задоволство. Тежина : 1 фунти. Автографска картичка за бејзбол картичка Френк Танана Дијамант Кинг Донрус Бејзбол картичка бр9 1985 Тексас Ренџерс Топ Поинт Пен. Ние нудиме една од најголемите брендови за меморијали на индустријата со над 70000 автентични автограмирани спортови меморијали Автограмирани предмети за славни личности со кои се гордееме со тоа што ја имаме гордоста што ја имаме гордоста што ја имаме најшироката разновидност на потпишана меморија, понудена во Индустријата по одлични цени Сите наши автограми се целосно овластени со двојни холограми за совпаѓање и на предметот и на сертификатот за спецификации на автентичност. Пее од Френк Танана.

Особините