.

Студиски простории Blfyqb Светла спална соба во кревет нето црвено топло романтично романтично светло спална соба

Студиски простории Blfyqb Светла спална соба во кревет нето црвено топло романтично романтично светло спална соба

DEN 2143.84

Стока
Достапно е за нарачката

Боја : A B C D E F G H M Напон : 100 V-240 V. Стил : Едноставен и модерен. Боја : А : Дијамант зелена за испраќање на LED извор на светлина Б : Дијамант Пинк За да испратите LED извор на светлина C : Diamond White за да испратите LED извор на светлина Д : Мала дијамантска зелена боја за да испратите LED извор на светлина E : Мал дијамантски розов за да испратите LED светлосен извор : Мал дијамант бело за да испрати LED извор на светлина G : Big Diamond Green за испраќање на LED извор на светлина H : Big Diamond Pink To Send LED извор на светлина m : Big Diamond White за испраќање на LED извори на светлина : A : Далечински управувач прекинувач за ткаенини за ткаенини : природен материјал за постелнина , светлосниот ефект е мек и не е заслепувачки.e27 држач за навојна ламба, безбеден ретардант на пламен, отпорност на висока температура.

Особините