.

Фронажни Тинејџерски Девојки Дуксер Со Качулка Женски Долги Ракави Слатки Дуксери Врвови На Пуловер

Фронажни Тинејџерски Девојки Дуксер Со Качулка Женски Долги Ракави Слатки Дуксери Врвови На Пуловер

DEN 431.84

Стока
Достапно е за нарачката

С - Биста : 95см / 37,8 "- - - Должина : 65см/ 25,6" М - Биста : 101см / 40.15 "- - - Должина : 67см/ 26. Л - Биста : 107см / 42.5 "- - - Должина : 69см/ 27. XL - - - Биста : 113cm / 44.9 "- - - Должина : 71cm/ 28". Полиестер и памук. Затворање на чипка. Памук и Полиестер. Мека пријатна и пријателска за кожата ткаенина. Добри подароци за вашата прекрасна ќерка!. Симпатична компир графички дуксер, Долги шарени ракав качулка, Пуловер врвови со врвка, лабава вклопуваат стил. Дизајнот на компирот е толку симпатичен! Одлично за носење со хеланки, шорцеви, фармерки и здолништа. За Жени/ тинејџерки / момчиња/ Јуниори. Повод : Секојдневен, Секојдневен живот, дневна облека, Училиште, Забава, Состанок. За Пролет, Fall и Зима. Големина НА САД : S=(САД 4-6), M=(САД 8-10), L=(САД 12-14), XL=(САД 16-18). Полиестер и памук. Затворање на чипка. Памук и Полиестер. Мека пријатна и пријателска за кожата ткаенина.

Особините