.

Ммлзел Фиока За Складирање Од Нерѓосувачки Челик Тоалет Бања Мијалник За Миење Мијалник За Миење Послужавник За Работна Површина

Ммлзел Фиока За Складирање Од Нерѓосувачки Челик Тоалет Бања Мијалник За Миење Мијалник За Миење Послужавник За Работна Површина

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

Запознајте различни стилови на декорација Бања појавување, подобрување на целокупната атмосфера. Отстранлив за лесно чистење. Може да се чува, нега на кожата + шминка за убавина за завршување на дневната шминка. Складирање, масата не е неуредна, заштедува простор и одржува уредно и добро расположение. Запознајте различни стилови на декорација.Бања појавување, подобрување на целокупната атмосфера.Отстранлив за лесно чистење.Може да се чува, нега на кожата + шминка за убавина за завршување на дневната шминка.Складирање, масата не е неуредна, заштедува простор и одржува уредно и добро расположение.Име на производ : полица за бања применливо : материјал за складирање во бања : Металниот Пакет вклучува : Накит 1*сет (со исклучок на други демо предмети)Совети За Вид : 1. Поради рачно мерење, дозволете отстапување од 2-3 см. Поради различни монитори, бојата може да варира, ве молиме разберете.

Особините