.

Лавици за сушење облеки за панталони за панталони, 1 парчиња закачалки за заштеда на простор за заштеда на простор S-тип 5 слоеви повеќенаменска закачалка за шамија ?

Лавици за сушење облеки за панталони за панталони, 1 парчиња закачалки за заштеда на простор за заштеда на простор S-тип 5 слоеви повеќенаменска

DEN 3.00

Стока
Достапно е за нарачката

Направено од висококвалитетни материјали - цевки од не'рѓосувачки челик за екстремна 'рѓа и отпорност на временски услови, оваа решетка за сушење е идеална за внатрешна и надворешна употреба; Долното пластично заштитно капаче што не се лизга, додава стабилност Голема област за сушење - решетката за сушење е голема кога е целосно отворена; Просторот за сушење е голем и може да смести повеќе парчиња облека; Максималното оптоварување : 20 кг. Разновидна - може да виси мала облека, како што се чорапи, долна облека, марамчиња, итн. Долната полица е идеална за поставување крпи или перници ;. Прилагодливите крилја-крилја можат да се подигнат или спуштат за да ги задоволат вашите потреби без да се грижите за долгата облека што паѓа на земја; Погодно за луѓе со различни височини без да се наведнуваат. Лесно за работа - не е потребно собрание, брзо да се инсталира и преклопи во секунди; Фен за воздух може целосно да се склопи и чува кога не е во употреба. Направено од висококвалитетни материјали - цевки од не'рѓосувачки челик за екстремна 'рѓа и отпорност на временски услови, оваа решетка за сушење е идеална за внатрешна и надворешна употреба; Долното пластично заштитно капаче што не се лизга, додава стабилност. Голема област за сушење - решетката за сушење е голема кога е целосно отворена; Просторот за сушење е голем и може да смести повеќе парчиња облека; Максималното оптоварување : 20 кг.

Особините

Product Name:
pants rack
Material:
Stainless steel
Quantity selection:
1
Color Classification:
Tuhao Aluminum Alloy Silver White Aluminum Alloy Rose Gold Aluminum Alloy
Length:
36
Features:
* This material is sturdy and not easy to be out of shape.:
* The unique open end design allows you to hang and remove slacks quickly and efficiently.:
* Non-slip and snag-free bars give you more convenience to hang your cloth and save space.:
* Used For clothes, towel, scarf, trousers, slacks, pants, ties, shirts :