.

Стенс Нов ремен за замена на ОЕМ 265-119 за Троја-Билт GW-9201

Стенс Нов ремен за замена на ОЕМ 265-119 за Троја-Билт GW-9201

DEN 313.44

Стока
Достапно е за нарачката

Спецификации : Апликација за појас : диск Тип на појас : Суров раб. Го заменува бројот на OEM : Troy-Bilt : GW-9201, 9201. Fits : 20458-20463 Pony I и 20558 Super Pony Tillers. Едногодишната гаранција на Стенс обезбедува сигурност и перформанси за секој дел. Делови со брендирани на Стенс им веруваат од професионални дилери за извршување на поправките на квалитетот на OEM. Името Стенс е прикажано на сите оригинални пакувања на производи Стенс. STENS 265-119 OEM замена на ременот за Troy-Bilt GW-9201 Замена : Troy-Bilt : 9201, GW-9201 одговара на Троја БИЛТ : 20458-20463 Пони I & 20558 Super Pony Tillers Application : Application Belt Application : Погон на ременот Тип : Суровини ширина : суров раб ширина : 1/2 "Должина : 23 1/2" Тип на пакување : Брендиран ракав V-појас Со над 100.000 производи во нашиот каталог, ние нудиме широк избор на делови и додатоци за косилки за трева, моторни ликови, тримери и повеќе. Нашите производи се дизајнирани да се вклопат и да функционираат исто како и оригиналната опрема, обезбедувајќи оптимални перформанси и издржливост. На Стенс, ние се гордееме со нашата посветеност на квалитетот и извонредноста. Нашиот искусен тим на професионалци е посветен на обезбедување на исклучителна услуга и поддршка за да се обезбеди да ги добиете вистинските производи за вашите специфични потреби. Специјалните брендови Стенс нудат широк избор на производи дизајнирани да ги задоволат потребите на сопствениците на домови, пејзажи и трговски изведувачи.

Особините