.

Голден Стејт уметност, 11x14 сива рамка за колаж со дрво со калено стакло и бела матка прикажува 5x7 слики

Голден Стејт уметност, 11x14 сива рамка за колаж со дрво со калено стакло и бела матка прикажува 5x7 слики

DEN 2.33

Стока
Достапно е за нарачката

Голден Стејт Арт е водечки снабдувач на табли со МАТ и рамки за слики со широк спектар за да изберете Квалитетни производи на одлични услуги е причината зошто сите од уметници до сопствени рамки до фотографи имаа доверба во своите уметнички дела со нашите производи повеќе од една деценија. Персонализирајте ги вашите уметнички дела и украсете го вашиот дом!. Сосема нова сива дрвена рамка за колаж 11x14. Погодни за : две слики од 5 x7 (со МАТ) или една фотографија од 11x14 (без МАТ). Вклучува : една рамка од сиво дрво 11x14, една бела душек 11x14 со две отвори 5x7 (Големина на отворање : 4,5х6,5). Карактеристики : калено стакло, бела душек исечена бела матка, табулатори со флексибилни метали, широки 1 'и 0,75' 'дебела обликување, закачалки за заби за монтирање на wallидови, пејзаж или ориентација на портрет. Одличен подарок за DIY и декор : Погоден за кој било дом или канцеларија, студио декор! Сигурно ќе ја осветлите секоја просторија и е прекрасен додаток на какви било украси во истиот простор и добар подарок за семејството, пријателите, двојката за Божиќни подароци. Сосема нова сива дрвена рамка за колаж 11x14.

Особините