.

Саут Парк банда зад маицата со лого

Саут Парк банда зад маицата со лого

DEN 367.84

Стока
Достапно е за нарачката

Цврсти бои : 100% памук; Хедер Греј : 90% памук, 10% полиестер; Сите други Хиткерс : 50% памук, 50% полиестер Повлечете го затворањето. Ерик, Кени, Кајл, Стен и Батерс. Официјално лиценциран Централен производ на комедија. Лесен, класичен вклопување, ракав со двојна игла и долниот полите. Текст на Саут Парк со Ерик, Кени, Кајл, Стен и Батерс. Официјално лиценциран Централен производ на комедија.

Особините