.

Ганде чекор вежба бит 3-12/4-12/4-20мм конусна вежба бит сина обложена метал зачекори вежба директно јадро алатка за дупчење 1SET 1SET 1SET

Ганде чекор вежба бит 3-12/4-12/4-20мм конусна вежба бит сина обложена метал зачекори вежба директно јадро алатка за дупчење 1SET 1SET

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

Битови за вежбање со пиштоли Карактеристики : .Ова е бит за вежбање со голем чекор со челик HSS ;. Кој е направен од челик HSS, и со сино обложена.ideal за DIY : Мала дома и општа зграда / инженеринг со употреба (без употреба на центар за удар, лесен за кршење, се применуваат спецификации за вежбање на чекор. Битови за вежбање со пиштоли. Карактеристики : .Ова е бит за вежбање со голем чекор со челик HSS ;. Кој е направен од челик HSS, и со сино обложена.ideal за DIY : Мала дома и општа зграда / инженеринг со употреба (без употреба на центар за удар, лесен за кршење, се применуваат спецификации за вежбање на чекор. Пиштол вежба за вежбање бит 3-12/4-12/4-20mm Конус за вежбање бит сина обложена метал зачекори вежба директно јадро алатка за дупчење 1Сета Втората слика за детали за детали : Материјал : Материјал : Материјал за челик со голема брзина (HSS) Обвивка : Сина обложена 6,35мм (1/4 '') Големина : 3-12мм, 4-12мм, 4-20 mmsuitable Материјал : пластика, алуминиум, бакар, не'рѓосувачки челик и многу други видови лим.

Особините