.

Ленокс Безвременска Коска Кина Чинија Со Платина

Ленокс Безвременска Коска Кина Чинија Со Платина

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

Изработен од ленокс бел порцелан акцентиран со скапоцена платина Машина за миење садови-безбедно. Дијаметар : 5 3/4". Како и самиот порцелан Ленокс, оваа шема има класична убавина која е, навистина, Безвременска. Овде, црните и платинестите акценти создаваат драматичен ефект против недопрениот порцелан.

Особините