.

Красти за пластични забави со повеќе обоени пластични партии | Набавка, 240 КТ

Красти за пластични забави со повеќе обоени пластични партии | Набавка, 240 КТ

DEN 0.33

Стока
Достапно е за нарачката

12 пакувања, секоја пакет содржи 20 партиски кеси (вкупно 240) Мерки 9 1/2 "H x 4" W x 2 1/4 "г. Мерки 9 1/2 "H x 4" W x 2 1/4 "d. Транспарентна торба за забави за виолончело со мала големина со печатење на дрво. Совршен за пакување колачиња и други третмани. Транспарентна торба за забави за виолончело со мала големина со печатење на дрво. Совршен за пакување колачиња и други третмани.

Особините