.

Менс есен и зимска модна обична спојување со џебни бело -аспирани качулка панталони со двојни костуми со двојно гради

Менс есен и зимска модна обична спојување со џебни бело -аспирани качулка панталони со двојни костуми со двојно гради

DEN 490.24

Стока
Достапно е за нарачката

100% ткаенина од руно Затворање на копчињата. [Карактеристики] Овој сет на волна со џемпери е удобна, топла и стилска мултифункционална облека, погодна за пролет и зима. Машката Hoowear е модерна и шармантна со дизајн на блок во боја. Со аспиратор за влечење, обичај удобно, заклучување на топло и две удобни предни џебови, не можете да тргнете наопаку со качулката. [Големина] Ве молиме, погледнете ја табелата со големина на сликата пред да ја поставите вашата нарачка. Стилска и обична силуета што го прави вашиот врат да изгледа долго. Погодна за сите типови спортови, оваа маица може да се носи директно на или со јакна, и лесно може да се носи со панталони, како што се фармерки, шорцеви, итн. Одлично за музички фестивали, Божиќ, секојдневно, секојдневно носење, забави, забави, забави , Излегувајќи со пријателите, датира, Ноќта на вештерките, патувањето, плажата, носењето на рива.

Особините