.

Inferno Squad железо на шиење на лепенка

Inferno Squad железо на шиење на лепенка

DEN 3.00

Стока
Достапно е за нарачката

Висококвалитетно извезено лепенка Топлина запечатена поддршка - Ironелезо вклучено или шијте го. Големина : 2,5 инчи. Направено продадено од Милтакуза. Висококвалитетно извезено лепенка. Топлина запечатена поддршка - Ironелезо вклучено или шијте го. Големина : 2,5 инчи. Направено продадено од Милтакуза. Inferno Squad железо на шиење на лепенка (SI-1).

Особините