.

Заштитник на екранот за приватност на Synvy, компатибилен со Samsung S24E370D LS24E370DS 23.6 Монитор за прикажување на анти -шпионски филмови [не калено стакло]

Заштитник на екранот за приватност на Synvy, компатибилен со Samsung S24E370D LS24E370DS 23.6 Монитор за прикажување на анти -шпионски филмови

DEN 1176.00

Стока
Достапно е за нарачката

★ [Не калено стакло] Забележете дека овој заштитник не е калено стакло, туку мек филм на TPU ★ [[Anti-Spy] екранот е видлив само за лицата директно пред екранот, ги чува вашите лични, приватни и чувствителни информации скриени од странци. Protecter [Отпорен на гребење] заштитник може ефикасно да го заштити вашиот телефон од несакани измет и гребнатини со нож, клучеви и некои други тврди материи. ★ [Лесна инсталација] 4 H тврдост со 100% лепила без меурчиња за лесна инсталација и нема остаток кога се отстранува. ★ Ова покритие за приватност ќе ја затемни сликата за да ги спречите ekиркаат очите близу вас, треба да ја свртите осветленоста на дисплејот на уредот кога ја користите. ★ [Не калено стакло] Забележете дека овој заштитник не е калено стакло, туку мек филм на TPU. ★ [[Anti-Spy] екранот е видлив само за лицата директно пред екранот, ги чува вашите лични, приватни и чувствителни информации скриени од странци.

Особините