.

Mangdiup женски потсмев со желка вратот со долги ракави без ракави врвови на врвови на врвови, тенок вклопат основни лесни меки маици

Mangdiup женски потсмев со желка вратот со долги ракави без ракави врвови на врвови на врвови, тенок вклопат основни лесни меки маици

DEN 479.84

Стока
Достапно е за нарачката

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 95% рајон, 5% спандекс. Повлечете го затворањето. 95% рајон, 5% спандекс.Фабрична еластичност е многу добра, погодна за различно вклопување во телото. Основната лесна блуза на жените ја има својата исмејувачка желка, тенок вклопување, мета со долги ракави, цврста, тесна кошула со долг ракав, лесен слој на врвот, супер мека текстура, истегната, ткаенина што може да се дише, удобно за носење. Повод : Погоден за канцеларија, обичен, дом, спорт, празник или која било пригода. Совршен роденден, Велигден, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, Божиќ и новогодишни подароци за семејна сопруга или девојка. Грижа за облека : Миењето на рацете и машината за миење се и во ред. Висат да се исушат. Предложете да ја проверите нашата табела со големина (не големината) за вашата среќна нарачка. 95% рајон, 5% спандекс. Повлечете го затворањето. 95% рајон, 5% спандекс.Фабрична еластичност е многу добра, погодна за различно вклопување во телото. Основната лесна блуза на жените ја има својата исмејувачка желка, тенок вклопување, мета со долги ракави, цврста, тесна кошула со долг ракав, лесен слој на врвот, супер мека текстура, истегната, ткаенина што може да се дише, удобно за носење. Повод : Погоден за канцеларија, обичен, дом, спорт, празник или која било пригода. Совршен роденден, Велигден, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, Божиќ и новогодишни подароци за семејна сопруга или девојка.

Особините