.

Случај со молив, торбичка за држач за пенкало со голем капацитет, торба за патенти за торбички со студенти

Случај со молив, торбичка за држач за пенкало со голем капацитет, торба за патенти за торбички со студенти

DEN 127.84

Стока
Достапно е за нарачката

[Голем капацитет] - 7,8 ”x 3,7” x 1,9 ”, торбата со пенкало може да има повеќе од 30 пенкала, што е совршено за секојдневна работа и студии Компактна големина за лесно носење што може лесно да се постави во училишна кеса, ранец. [Никогаш не е застарено] - Едноставен дизајн, два џеб и целосно отворање, практично, удобно и ефикасно, погодно за возрасни и ученици, торбичката може да се користи како организатор на канцелариски пенкани, торба за училишни канцеларии или торба за алатки. [Премиум материјал] - Изработено од материјал од ткаенина од Оксфорд , отпорен на солза ткаенина, мазна и издржлив патент, е помазна и полесно да се отвори и блиску, удобно за допир и исклучителна изработка. [Одличен подарок] - Торбата со моливи може да се користи како подарок за пријатели, деца и наставници. Родителите можат да им го дадат на децата како подарок за роденден или училиште за почеток на училиште.

Особините