.

Igsticker Декласирање на кожата за површинска книга / книга2 13.5inch Ултра тенки премиум заштитни налепници на телото Скини Универзална покривка starвезда зелена шема

Igsticker Декласирање на кожата за површинска книга / книга2 13.5inch Ултра тенки премиум заштитни налепници на телото Скини Универзална покривка

DEN 1.33

Стока
Достапно е за нарачката

Совршено се вклопува во површинска книга / Книга 2 13 Направено од издржлив 3М материјал. Отстранете без да оставите ознаки за остатоци. Ве молиме, проверете дали воздухот Mac Book се чисти пред да нанесете. Водоотпорна, докажана прашина и доказ за нечистотија. Направено во Јапонија. Совршено се вклопува во површинска книга / Книга 2 13.

Особините