.

Bunn 03287.0002, Assy Faucet, CRM w/orn рачка

Bunn 03287.0002, Assy Faucet, CRM w/orn рачка

DEN 2.33

Стока
Достапно е за нарачката

Оригинален дел за замена на OEM Bunn нуди профитабилна, сигурна опрема за пијалоци и извонредна поддршка за пост-купување каде и да им се служи на клиентите. Користете оригинални делови за OEM за безбедносна сигурност и перформанси. Собрание на тапа, рачка CRMD w/ron.

Особините