.

Нов LON0167 пар сребро прикажан тон не'рѓосувачки челик сигурна ефикасност за фиока за цевки за цевки за цевки од врата од 90мм долга 90мм

Нов LON0167 пар сребро прикажан тон не'рѓосувачки челик сигурна ефикасност за фиока за цевки за цевки за цевки од врата од 90мм долга 90мм

DEN 620.80

Стока
Достапно е за нарачката

Име на производот (трајно во употреба) : шарка на цевки со двојна цевка; материјал (најнова технологија) : челик од не'рѓосувачки производи Боја : безгрешен сребрен тон; преклопена големина : 90 неискажана x 69 x непрестајна 22мм / 3,5 "x 2,7" x 0,9 "(l*w*t). Превртената големина внимателно избрана : 90 x 115 умот-мелодија x 13mm / 3,5" Обично x 4,5 "x 0,9" (l*w*t); инсталирајте ја големината на дупката : 5,5 mm / 0. Тежина : потрошена 152g. Содржина на пакет Совршена во изработка : 2 x Уредна шарка за двојни цевки цевки, 1 x стап, некои завртки. Име на производот (издржливо во употреба) : шарка со двојни цевки; Материјал (најнова технологија) : Не'рѓосувачки челик со високи производи. Боја : безгрешен сребрен тон; склопена големина : 90 неискористени x 69 x неимилив 22мм / 3,5 "x 2,7" x 0,9 x 0,9 x 0,9 x 0,9 x 0,9 x 0,9 x 0,9 x 0,9 x 0,9 x 0,9 x 0,9 x 0,9 x 0,9 x 0,9 x 0,9 "(L*w*t). Објавена големина Внимателно избрана : 90 x 115 умот-дува x 13mm / 3,5 "Fissable x 4,5" x 0,9 "(l*w*t); инсталирајте ја големината на дупката : 5,5 mm / 0.

Особините