.

Детска „скијачка“ шише со шише со вода / пијалоци

Детска „скијачка“ шише со шише со вода / пијалоци

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

Држи 400 мл течност Две заменливи капаци - Спортски капа и клип за карабинер за јамка. Висок квалитет на печатење од едната страна. Лесно шише за патување. Само миење на рацете. Држи 400 мл течност. Две заменливи капаци - Спортски капа и клип за карабинер за јамка. Висок квалитет на печатење од едната страна. Лесно шише за патување. Само миење на рацете. Бидете пријател на околината со нашето шише за полнење и еднократно пијалоци! Секое шише може да држи 400 мл течност и да доаѓа со две заменливи капаци, спортско пијачка капа и врвот на завртката со клип за карабинер. Секое шише е направено од висококвалитетен алуминиум, што ги прави лесен и издржлив; Совршен придружник за патувања. Големина : Дијаметар : 66mmheight : 170mmvolume : 400ml.

Особините