.

Girdешка за девојчиња Салабомија ГИМОРТИКА ЛЕОТАРД БАЛЕРСКИ ДАНЦИЈА Слики за пливање со едно парче со 5-14 години

Girdешка за девојчиња Салабомија ГИМОРТИКА ЛЕОТАРД БАЛЕРСКИ ДАНЦИЈА Слики за пливање со едно парче со 5-14 години

DEN 2.33

Стока
Достапно е за нарачката

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Затворање на привремено. Само миење на рацете. Материјал : 20% еластан+80% полиамид; мека и пријателска за кожата, ткаенина за дишење, обезбедува супериорна отпорност на хлор. Големина : Костума за 3-4/5-6/7-8/9-10/11-12/13-14 години, pls се свртуваат кон детални информации за големината во нашата табела со големина, pls kindубезно мери ја вашата принцеза пред да нарачате. Дизајн : V-врат, едноставна и елегантна, уредно стискање. Многу Strech да расте, брзо сушење, лесен, удобно, брзо сушење со не-SNAPS телесна, многу истегнување за да расте. Мултифункција : Совршен за летно сурфање, нуркање, пливање, одмор на плажа, сончање; Погоден за фитнес, јога, танц, гимнастика, пливање. Симпатична шема и уникатни модни елементи Продолжете да останете на трендот, нашите костими за капење ќе бидат најдобриот избор за класа за пливање, сурфање, нуркање, сончање, одмор на плажа! Ви дава прекрасен почеток за лекции за пливање и забава со вода во базен. Затворање на привремено. Само миење на рацете. Материјал : 20% еластан+80% полиамид; мека и пријателска за кожата, ткаенина за дишење, обезбедува супериорна отпорност на хлор. Големина : Костума за 3-4/5-6/7-8/9-10/11-12/13-14 години, pls се свртуваат кон детални информации за големината во нашата табела со големина, pls kindубезно мери ја вашата принцеза пред да нарачате. Дизајн : V-врат, едноставна и елегантна, уредно стискање. Многу Strech да расте, брзо сушење, лесен, удобно, брзо сушење со не-SNAPS телесна, многу истегнување за да расте. Мултифункција : Совршен за летно сурфање, нуркање, пливање, одмор на плажа, сончање; Погоден за фитнес, јога, танц, гимнастика, пливање. Симпатична шема и уникатни модни елементи Продолжете да останете на трендот, нашите костими за капење ќе бидат најдобриот избор за класа за пливање, сурфање, нуркање, сончање, одмор на плажа! Ви дава прекрасен почеток за лекции за пливање и забава со вода во базен. Гимнастика леотард / облека за капење за девојчиња без ракави Карактеристики : 1.Скуп врат и грб, лесно да се стават на или исклучуваат 2. 4-насочно истегнување, мека, лесна ткаенина, удобна за носење 3.

Особините